چیدمان گل های رز درون باکس های گل، یکی از جدیدترین روش های طراحی و دیزاین گل هاست که به علت زیبایی فوق العاده و همچنین خاص و منحصربفرد بودن این روزها محبوبیت بسیاری دارند. روبینا رز با استفاده از فناوری جاودان سازی گل های رز، جعبه های گل رز ماندگاری تولید می کند که برای سال های طولانی، طراوت و زیبایی روز اول را دارند. روبینا رز باکس گل ها را به صورت چهار، نه و شانزده گل با رنگبندی های متنوعی و متناسب با سلیقه های مختلف تولید می کند.
شکیل بودن و ماندگاری باکس گل های روبینا رز سبب شده تا این محصول، هدیه ای ویژه و بی نظیر برای مناسبت های مختلف و انواع مراسم های رسمی و دوستانه باشد. سهولت نگه داری و عدم نیاز گل های رز جاودان روبینا رز به آب و نور خورشید و همچنین پلکسی محافظی که روی گل های رز جاودان قرار گرفته است تا گل ها را از آسیب های فیزیکی محافظت کند از ویژگی های بارز باکس های گل روبینا رز است. جعبه های گل به عنوان هدیه ای لوکس همراه با لیبل و کارت گارانتی که سندی است از جاودان بودن این محصول تقدیم می شود.

چهار گل 330,000 تومان
نُه گل 575,000 تومان
شانزده گل 860,000 تومان
نتایج 1 تا 3 از کل 3 نتیجه
تمامی حقوق این سایت به روبینــا رُز تعلق دارد استفاده از مطالب و عکس های این سایت بدون درج منبع "روبینــا رُز" مجاز نیست
سبد خريد شما : 0 مورد
جمع : تماس بگیرید
سبد خريد شما خالي ميباشد !
محصول بروزرساني
پرداخت صورتحساب

ورود به سایت