هیچ دو گل رز را نمی توان یافت که کاملا مشابه یکدیگر باشند هر گل فرم و ظاهر منحصربفرد خود را دارد از این رو زیبایی گل رز وصف ناپذیر است. این زیبایی ارمغان فرآیندی زیست سازگار است که روبینا رز با استفاده از آن، جاودانگی را به گل رز هدیه می دهد و حاصل، گل رز زیبایی است طبیعی و جاودان که می توان به آن دل بست.

گل های زیبای طبیعی و جاودان روبینا رز ضمن ماندگاری بالا، به دلیل عدم نیاز به مواد غذایی، آب و نور این امکان را فراهم می آورند که در فرم های زیبا و خلاقانه به کار بروند و محصولاتی جذاب و طبیعی با استفاده از آنها طراحی و ساخته شود. یکی از طرح های محبوب روبینا رز، تراریوم یا همان باغ شیشه ای است که  با نام تجاری آبگینه تولید شده است. آبگینه های روبینا رز ترکیبی زیبا از رزهای جاودان، اسپاراگوس جاودان، هورتانسیا جاودان و برگ های رز جاودان به همراه سنگ مرمر یا رودخانه ای می باشد که همگی توسط طراحان روبینا رز درون محفظه های مختلف شیشه ای چیدمان شده اند.

آبگینه های به عنوان هدایای خاص و لوکس شرکتی مورد توجه ویژه قرار گرفته اند. همچنین به عنوان کالای دکوری و زیبنده محیط های داخلی طرفداران زیادی دارند. آبگینه های روبینا رز همراه با کارت و لیبل گارانتی، کارت هدیه و برای سایزهای کوچک آن به همراه ساک ویژه روبینا رز آماده می شوند. کارت گارانتی همراه این محصول، سندی است از جاودانگی این باغ کوچک شیشه ای.

نتایج 1 تا 6 از کل 6 نتیجه
تمامی حقوق این سایت به روبینــا رُز تعلق دارد استفاده از مطالب و عکس های این سایت بدون درج منبع "روبینــا رُز" مجاز نیست
سبد خريد شما : 0 مورد
جمع : تماس بگیرید
سبد خريد شما خالي ميباشد !
محصول بروزرساني
پرداخت صورتحساب

ورود به سایت