گل رز یکی از محبوترین گل ها در تمام جوامع است. زیبایی خاص رز و تنوع رنگ آن از عوامل محبوبیت گل رز است. شاید در بیشتر مواقعی که قصد داریم به عنوان هدیه گلی را تقدیم کنیم، گل رز اولین انتخاب ما باشد. همین مسئله سبب شده تا ایده جاودان سازی گل رز در جهان مطرح شود و  رز جاودان هدیه ای ماندگار برای ثبت بهترین لحظات گردد. 

محبوبیت رز جاودان در بین مردم در حال افزایش است و این امر به سبب تنوع بالای طرح و رنگ رز جاودان است. همچنین برخی از سازمان ها و شرکت های با برندهای معتبر رز جاویدان را در سبد هدایای سازمانی سال خود قراردادند. به سبب همین تنوع کارکرد رزجاودان، مخاطبان آن بسیار گسترش یافته است.

تابلو فرش‌ها سهم ویژه‌ای در دکوراسیون داخلی منازل و ادارات دارند. بسیار از هتل‌ها و فروشگاه‌های خاص از تابلوهای گوناگون برای جلوه بخشی با فضای داخلی از تابلو فرش‌های استفاده می‌کنند و البته هدیه تابلو فرش در مراسم‌های تودیع و معارفه از مرسوم‌ترین هدایا است. نوآوری‌های گوناگون همواره در حال تغییر انتخاب‌ها هستند. سبک‌های جدید تابلوهای دیواری چند تیکه توانسته‌اند تابلوهای قدیمی را منسوخ کنند و با عکس‌های زیبای چاپی طراحی زیبای رنگ‌روغن را و نقاشی‌های دستی را که ارزشی متفاوت دارند تحت تأثیر قرار داده است. 

 تابلو فرش‌ها نیز با قیمت‌های چند صد هزارتومانی (البته به قیمت قبل) رقیبی نوظهور و جدی را در مقابل خود دارند. تابلوهای گل‌های جاودان بخصوص رزهای جاودان طیف وسیعی از قیمت و تنوع و انتخاب را ایجاد کرده است. اما مهم‌ترین مزیت تابلو فرش‌های گل و رز جاودان در این است که طرح‌های تابلو فرش‌های سنتی تداعی‌گر یک زیبایی واقعی است اما تابلو فرش‌های رز جاودان خود واقعیت است که  لباس از طراوت و جذابیت و ماندگاری را بر تن کرده است. گستره قیمتی و انعطاف در کاربرد تابلو فرش‌های رز جاودان توانسته‌اند  فرصت‌های متعددی را ایجاد کنند.

photo 2018 07 30 11 50 01

وقتی رز جاودان توسط روبینا رز تولید می‌شود این فرصت به وجود می‌آید که محصولات خلاقانه، نوآورانه و منحصربه‌فردی خلق شود. کاشی‌های رز جاودان جدیدترین محصول روبینا رز برای استفاده در دکوراسیون داخلی است که ماندگاری آن توسط روبینا رز گارانتی می‌شود. این کاشی‌های به‌صورت سفارشی تولید می‌شود و بر اساس سلیقه دکوراتور شکل می‌گیرد. 

 

خیلی وقت‌ها می‌خواهیم برای دوستان و عزیزانمان هدیه‌ای متفاوت و ماندگار تهیه کنیم یا از کلیشه  خریدهای  تکراری خارج بشویم، ویترین مغازه رو ورانداز می‌کنیم تا ایده‌ای جذاب به نظر برسد. اخیراً محصولی با عنوان رز جاودان در بازار تهران و در فروشگاه‌های خاص عرضه می‌شود که کمی سؤال برانگیز و البته جذاب است. رز جاودان که غالباً از چین وارد می‌شود با تنوعی از رنگ در بسته‌بندی متنوع و با قیمت دلار الآن عرضه می‌شود. 

رز جاودان در اصلی یک گل رز طبیعی است که دریک فرآیند علمی حیات آن متوقف شده است. شاید این جمله تبلیغاتی به نظر به رسه اما واقعیت آینه که رز جاودان با رز خشک‌شده کاملاً متفاوت است و البته یک گل کاملاً زنده هم نیست. برگ‌های رز خشک شده به طور کامل رطوبت خود را از دست داده‌اند و بسیار شکننده و سست هستند و هیچ رشد و شکوفایی در گلبرگ‌های آن رخ نمی‌دهد، همچنین رز خشک شده دچار آلودگی و آسیب‌های زیستی نمی‌شود. در طرف مقابل یک رز زنده در گذر زمان شکوفاتر می‌شود و نهایتاً پژمرده می‌گردد، در مقابل آلودگی‌های زیستی آسیب پذیر است و البته گلبرگ‌های نرم و لطیف و منعطف دارد. 

 رز جاودان تمام ویژگی‌های مثبت یک رز زنده و رز خشک را توأماً در بر دارد. رز جاودان  در یک فرآیند علمی به گونه‌ای ماندگار می‌شود که لطافت، طراوت و زیبایی یک رز زنده را برای چند سال حفظ می‌کند و درعین‌حال در برابر آلودگی‌های زیستی حساس و آسیب پذیر است، رشد و شکوفایی آن متوقف شده و گلبرگ‌های آن باز نمی‌شود و به مرور زمان خشک نمی‌گردد. 

این ویژگی‌های رز جاودان آن را به محصولی جدید و جذاب و علمی تبدیل کرده است. گرچه شرکت‌های معدودی در دنیا رز جاودان را تولید می‌کند، روبینا رز توانسته دانش فنی تولید رز جاودان را به‌دست آورد و تنها تولید کننده رز جاودان در بین کشورهای منطقه باشد. از آنجا که روبینا رز خودش به دانش فنی تولید رز جاودان دست یافته است مسیر خلاقانه‌ای را در پیش گرفته و علم را در کنار خلاقیت قرار داده است و نتیجه آن تولید محصولات نوآورانه و بی بدیل شده است. امروزه رزهای جاودان در قالب‌های ساده و تکراری در بازارچه‌های کشورهای عربی با قیمت‌های گزاف عرضه می‌شود در حالی که روبینا رز قالب‌های تکراری رز جاودان را کنار گذاشته و هر روز محصولات نوآورانه و با کیفیتی را به بازار عرضه می‌کند و البته با قیمتی بسیار مناسب. 

علاوه بر این مشتریان روبینا رز می‌توانند به سلیقه خود چینش‌های متنوع و اختصاصی از رزهای جاودان روبینا را برای دکوراسیون داخلی یا کاربردهای دیگر ایجاد نمایند. 

مشاهده محصولات 

 

تمامی حقوق این سایت به روبینــا رُز تعلق دارد استفاده از مطالب و عکس های این سایت بدون درج منبع "روبینــا رُز" مجاز نیست
سبد خريد شما : 0 مورد
جمع : تماس بگیرید
سبد خريد شما خالي ميباشد !
محصول بروزرساني
پرداخت صورتحساب

ورود به سایت